V sobotu 3.8.2019 sa uskutočnil na antukovom ihrisku v Olešnej – Potôčky turnaj v nohejbaleV sobotu 3.8.2019 sa uskutočnil na antukovom ihrisku v Olešnej – Potôčky turnaj v nohejbale. Turnaja sa zúčastnilo 9 mužstiev.

Systémom každý s každým sa odohralo 45 kvalitných zápasov. O víťazovi rovnosti bodov rozhodol lepší vzájomný zápas.
1. miesto: "Nezmari" v zložení - Hubert Cisárik, Ondrej Nemček, Štefan Zahatlan
2. miesto: "Mesto" v zložení - Jozef Kubiš; Peter Duraj, Martin Volek, Tomáš Duraj
3. miesto: "Divosy" v zložení - Marek Šperka, Patrik Latka, Peter Grečmal
Najlepší hráč: Ondrej Nemček, Marek Šperka
Najstarší hráč: Hubert Cisárik
Najmladší hráč: Patrik Kurfurst

Po skončení turnaja v exhibičnom zápase ukázali viacerí hráči (Štefan Cudrák, Hubert Cisárik, Štefan Zahatlan, Štefan Badžgoň), že aj vo vyššom veku stále ovládajú loptu výborne. Odmenou im bol častý potlesk od divákov.
Poďakovanie patrí všetkým, ktorí sa podieľali na príprave tohto turnaja, účastníkom turnaja, kuchárom (Peter Čečotka, Anton Černek, Rudolf Blažek) a taktiež sponzorom p. Jánovi Čečotkovi a Mikroregiónu Horné Kysuce.

Fotoreportáž z priebehu turnaja od autora Jaroslava Cabadaja -
https://www.zonerama.com/jcabadaj/Album/5502478?secret=V4fy1NMRd552q5k5rxA4uyR2q (odkaz sa otvorí v novom okne)

Niekoľko fotografií nájdete nižšie