Remeselný Mikuláš

Dňa 08.12.2023 sa konalo v našej obci krásne vianočné podujatie Remeselný Mikuláš, na ktorom sa zúčastnilo množstvo šikovných a nadaných remeselníkov, ktorí tak mohli občanom obce a návštevníkom odprezentovať diela svojich šikovných rúk. Podujatie bolo spojené so slávnostným rozsvietením vianočného stromčeka pred Obecným úradom Olešná ako aj vystúpením detičiek z MŠ Olešná, ktoré spríjemnil príchod sv. Mikuláša so svojimi pomocníkmi anjelikmi a čertíkmi. Živý sprievod s konským povozom a so sv. Mikulášom a jeho pomocníkmi tak prešiel  celou obcou Olešná, pričom sv. Mikuláš  nadeľoval tým  najmenším príjemné sladké drobnosti.

Všetkým zúčastneným na tomto vianočnom podujatí týmto srdečne ďakujeme za účasť a pomoc pri jeho príprave a organizácii celého kultúrneho podujatia.

Viac fotografií z podujatia nájdete: Fotogaléria