Reprezentačný ples

Milí občania,
máme za sebou ďalší ÚSPEŠNÝ Reprezentačný ples, a preto by sme Vás radi aspoň trošku vtiahli do deja menšou foto-galériou a zároveň mi dovoľte predať Vám pár slov. Som veľmi potešený z priebehu tohtoročného plesu. Všetko dopadlo, minimálne podľa môjho názoru, ideálne. Opäť ďakujem všetkým za úžasnú výzdobu aj pripravený menší fotokútik. Rovnako tak aj za catering a starostlivosť počas celého večera, ktorý bol znova po minuloročnej výbornej skúsenosti, v réžii p. Šuškovej a jej Rakovanky. Znova sa potvrdilo, že sa jedná o veľmi dobrú voľbu, aj vďaka Vašej spätnej väzbe. Taktiež aj alkoholový bar bol tento rok, tak ako aj minulý, v rukách p. Mravca, ktorému tiež ďakujem. Celým večerom, nocou a aj ránom 😀 nás sprevádzal skvelý Jožko Gondek, ktorému ďakujem za jeho čas, chuť a ochotu a rovnako za skvelý program a zábavu! Myslím, že vďaka jeho príspevkom sme sa všetci veľmi dobre zabavili. Zabavili, ale aj zaspievali a započúvali sme sa aj vďaka hudobnej vložke zoskupenia Slačíkové kvarteto zo Staškova, a tiež Ľudovej hudby Františka Jaroša, ktorí Vás vítali svojimi melódiami pri vstupe. Tiež sme si spoločne s nimi zaspievali počas noci v sále. Ďakujem obom za očarujúci zážitok. No najdôležitejšou zložkou celého večera bola tradične hudobná skupina PULZ, ktorej ďakujem za vytvorenie tej pravej atmosféry a zábavy až do naozaj skorých ranných hodín. Na záver by som rád poďakoval všetkým, ktorí prispeli do našej naozaj bohatej tomboly a tým, čo sa podieľali na príprave plesu alebo jeho priebehu, poslancom, zamestnancom a dievčatám v šatni. Osobitne by som sa chcel poďakovať p. starostovi Kamilovi Kawulokovi z partnerskej obce Horní Lomná, ktorá mala u nás tiež svoje zastúpenie, za účasť a podporu. Teší ma, že ste odchádzali s pocitom prežitia skvelej noci a zábavy. Rovnako by som rád vyzdvihol úžasné priateľské gesto p. Michala - člena SDH Horní Lomná a zároveň hosťa nášho plesu, ktorý venoval hlavnú výhru v tombole (automatická práčka) našej obci Olešná. :)) Bola to úžasná noc, plná zábavy a tanca. Som rád za každé stretnutia a vaše pozitívne ohlasy, ktoré určite zúročíme aj do budúcna.
P.S.: Myslím, že tú latku sa nám pozdvihnúť podarilo. Anton Dočár

Viac fotografií nájdete: Fotogaléria