Uvítanie detí v Olešnej„Dieťa je zázrak, ktorý ťa v sekunde naučí milovať inú ľudskú bytosť viac ako seba.“

Príchod maličkého človiečika na svet očakávajú rodičia s túžbou a radosťou. S radosťou svojich najmenších hostí privítala dňa 14.6.2018 aj sála kultúrneho domu v Olešnej. V jej slávnostne vyzdobených priestoroch sa konalo jedno z najmilších kultúrnych podujatí, a to uvítanie detí, ktoré sa narodili od 1.1.2017 do 28.2.2018. Po slávnostnom príhovore,predneseným pánom starostom Štefan Cudrákom, na prítomných čakal pekný kultúrny program, ktorý pod vedením pani učiteliek pripravili škôlkari z MŠ Olešná – Rovňany.

Pre detičky a ich rodičov bol pripravený kvietok, vankúšik s venovaním a pamätný list. Rodičia túto nevšednú slávnosť zavŕšili zápisom do pamätnej knihy.
Milí rodičia, želáme Vám veľa trpezlivosti a radosti pri výchove Vašich detí a Vám, milé deti, želáme spokojné detstvo plné šťastných úsmevov.