hp01mObec Hrušov vás pozýva na 20. ročník festivalu Hontianska paráda v termíne 21.-22.8.2015.
Festival vám priblíži takmer zabudnuté starodávne roľnícke práce a najrôznejšie remeslá v prostredí hrušovských lazov i v samotnej obci. uvidíte folklórne vystúpenia v zaujímavom amfiteátri i mimo neho. čakajú na vás dvory a ochutnávky miestnych špecialít.

Vstupné na festival sa platí pred vstupom na podujatie v cene za osobu. Piatok - 5,- €, sobota - 7,- €. Dvojdňová vstupenka 10,- €. 50 % zľava pre deti od 6-15 rokov, dôchodcov nad 65 rokov, študentov a ZŤP. Deti do 6 rokov zdarma. Vstupné zahŕňa vstup na všetky programy v amfiteátri, v dedine a na lazoch.
Viac informácii: www.hrusov.sk