Dobrý deň,
dovoľte nám, aby sme Vás informovali, že ambulancia všeobecného lekára pre dospelých v Medmedical Klinik stále prijíma nových pacientov.
Veľkou výhodou ambulancie všeobecného lekára priamo v Medmedical Klinik je mnoho odborných ambulancií pod jednou strechou. Či už je to sonografické pracovisko, pracovisko RTG, alebo priamo stacionár, ktorý ma ambulancia k dispozícii. Taktiež sú to odborné ambulancie ako je urologická, neurologická, neurochirurgická, chirurgická, ortopedická, ambulancia cievnej chirurgie a interná ambulancia. V neposlednom rade tiež pacientmi využívané rehabilitačné pracovisko.

O výhodách ambulancie všeobecného lekára pre dospelých v Medmedical Klinik napísali aj na webovom portáli: www.mojekysuce.sk

V prípade Vášho záujmu sa v článku dočítate viac:

Prajeme Vám pekný zvyšok dňa.
S pozdravom.
Medmedical Klinik a. s.