obrazok

AKTUALIZÁCIA CESTY AUTOBUSU

Autobus, ktorý bude viesť veriacich ku kaplnke vyštartuje o 9:30 hod. z križovatky Šulkov Potok. Odtiaľ bude pokračovať cez Priečnicu k obecnému úradu a následne na otočňu v časti Pôtočky, odkiaľ pôjde až ku Kaplnke v Kline, pričom bude zastavovať na všetkých autobusových zastávkach, ktoré sa na trase nachádzajú. Následne sa autobus vráti ešte jedenkrát na parkovisko pri Kasíne, aby vyviezol zvyšných z parkoviska. Prosíme všetkých, aby sa na autobusové zastávky dostali v dostatočnom predstihu! Ešte raz pripomíname, že autobus štartuje o 9:30 hod.  Šulkov Potok.
Po skončení svätej omše sa autobus prvýkrát vráti na parkovisko a následne po zvyšných veriacich a pôjde rovnakou cestou až do Šulkového Potoka.
Ďakujeme všetkým za pochopenie a prosíme, aby si túto informáciu odovzdali  aj medzi sebou so svojimi príbuznými a známymi.🙏