Krížom krážom osady 2023

Mesto Krásno nad Kysucou Vás už po štvrtýkrát pozýva na turistický pochod KRÍŽOM KRÁŽOM OSADAMI.
Tento ročník sa uskutoční v sobotu 2. septembra 2023 so začiatkom o 7:30 na námestí pred Kultúrnym domom v Krásne nad Kysucou.
Spoznajte Krasňanské osady, pokochajte sa krásnou prírodou, tradičnou ľudovou architektúrou a vychutnajte si očarujúce panoramatické výhľady. Krásne výhľady sa Vám naskytnú aj z rozhľadne u Jantov, z rozhľadne Surovina, z rozhľadne na Hladkom vrchu ako aj z krížovej cesty, ktoré na tomto pochode navštívite. Turistické trasy pôjdu aj popri novovybudovaných turistických útulniach, historickom Kamennom moste a Moste lásky a priateľstva.
Štartovné: 3 € (deti do 15 rokov v sprievode dospelej osoby zadarmo)
V štartovnom: občerstvenie, tričko, upomienkové predmety

Prihlásiť sa na pochod môžete online na stránke: Prihláška tu:

Bližšie informácie, trasy, GPX súbory a mapy nájdete na stránke mesta Krásno nad Kysucou: Bližšie informácie tu: