dňa 26.7.2015 konal Turnaj o putovný pohár – memoriál Miroslava ChrenšťaAko každoročne, aj tento rok sa priaznivci futbalu stretli na futbalovom ihrisku Olešná – Polgrúň, kde sa dňa 26.7.2015 konal Turnaj o putovný pohár – memoriál Miroslava Chrenšťa pod záštitou starostu a obecného zastupiteľstva obce Olešná.

Pekné slnečné počasie prialo športovcom i divákom, ktorých sa na turnaji zúčastnilo približne 400. Priaznivci futbalu si mohli pozrieť zaujímavé športové zápasy, kde jednotlivé mužstvá ukázali svoju kvalitu a 1 exhibičný zápas starých pánov: Olešná – Aktív park Korňa.

Výsledky turnaja:

1. vyraďovací zápas: TJ Olešná – FK Tatran Turzovka  1:4
2. vyraďovací zápas: BFK Frýdlant nad Ostravicí – FK Slovan Podvysoká  6:2
Starí páni Olešná – Aktív park Korňa  5:0
Zápas o 3. miesto: FK Slovan Podvysoká – TJ Olešná  8:2
Finálový zápas: BFK Frýdlant nad Ostravicí – FK Tatran Turzovka  6:1

Víťazom futbalového turnaja sa zaslúžene stal súťažiaci 1. divízie zo susednej Moravy.
Za najlepšieho hráča bol vyhlásený Marcel Ferenčák.

Putovný pohár tento rok poputuje do Frýdlantu nad Ostravicí a na budúci rok sa tešíme opäť na spoločné stretnutie. Veľká vďaka patrí všetkým hráčom, usporiadateľom, sponzorom,  a tým, ktorí sa podieľali na úspešnom usporiadaní a priebehu futbalového turnaja.