Vianočný turnaj v stolnom teniseZáver kalendárneho roka 2016 ako už tradične oslávili športoví nadšenci a fanúšikovia stolného tenisu z Olešnej na vydarenom športovom podujatí.
V sále Kultúrneho domu obce Olešná sa 30.12.2016 v spolupráci s Obecným úradom a za aktívnej účasti starostu obce a členov športovej komisie konal Vianočný turnaj v stolnom tenise.
Príjemne prekvapila bohatá účasť súťažiacich, herná aktivita nielen mladých nadaných stolných tenistov, ale hlavne výdrž a bojovnosť tých starších, ktorí sú príkladom zmysluplného trávenia voľného času.

Športových nadšencov nezaskočil ani takmer dvojhodinový výpadok elektrickej energie a v neskorých večerných hodinách dohrali do záverečného vyhodnotenia štvorhru mužov.
K atraktívnosti tohto úspešného športového podujatia prispeli sponzori: p. Emil Cisárik a Mikroregión Horné Kysuce.
Poďakovanie patrí všetkým, ktorí sa na turnaji zúčastnili aj tým, ktorí prispeli k skvelej organizácii a zabezpečeniu tohto turnaja.

Výsledky turnaja :

V kategórii Deti a mládež:
1. Kaňáková Miroslava
2. Janský Dominik
3. Škuľavík Patrik

V kategórii Muži – dvojhra:
1. Mlkvík Jaroslav
2. Skorčík Peter
3. Skorčík Miroslav

V kategórii Muži – štvorhra:
1. Mlkvík Jaroslav - Skorčík Miroslav
2. Latka Štefan - Ferenčák Rudolf