Dňa 23.7.2022 sa uskutočnil 23. ročník futbalového turnaja o putovný pohár starostu obce. Turnaj sa konal za účasti mužstiev TJ Olešná, TJ Slovan Podvysoká, TJ Slovan Klokočov, TJ Tatran Oščadnica. Víťazom sa stal TJ Slovan Podvysoká, na druhom mieste sa umiestnilo družstvo TJ Olešná, na treťom mieste TJ Slovan Klokočov a na štvrtom mieste TJ Tatran Oščadnica.

Futbalový klub TJ Olešná ďakuje sponzorom a všetkým, ktorí sa podieľali na prípravách a uskutočnení tohto podujatia.

TJ Olešná sa dňa 19.2.2022 zúčastnila na prípravnom zápase v Českej republike v Návsí pri Jablunkove, kde na umelom trávniku zvíťazila nad domácim mužstvom SK Návsí 7:1. Chcem sa hlavne poďakovať všetkým hráčom za účasť a za super výkon a vedeniu klubu za organizáciu podujatia.

J.Šperka

View the embedded image gallery online at:

Dňa 26.6.2021 sa konal futbalový turnaj v obci Hrboltová (okres Ružomberok) kde TJ Olešná vyhrala fantastické 1. miesto, všetkým zúčastnením patrí veľká vďaka za super výkon.

tj olesna turnaj 2021

Futbalové mužstvo TJ Olešná v rámci prípravy každú sobotu v dobe od 02.02.2019 do 02.03.2019 bude reprezentovať Obec na Zimnom futbalovom turnaji, ktorý sa koná na vonkajšom futbalovom ihrisku s umelou trávou SK Návsí pri Jablunkove.

V prílohe je zobrazené farebné rozlosovanie turnaja s časovým harmonogramom pre prípadný záujem fanúšikov TJ.

M. Grečmal

pdf   Rozlosovanie zimného turnaja SK Návsí 2019   94,274KB

pdf   Rozlosovanie - Finálová časť zimného turnaja SK Návsí 2019   117,683KB

Súboj o horné Kysuce. Aj tak by sa dal nazvať nedeľňajší futbalový turnaj v Olešnej, ktorý sa hral pod záštitou starostu obce Štefana Cudráka a obecného zastupiteľstva.
Memoriál Miroslava Chrenšťa prilákal čerstvého piatoligistu FK Tatran Turzovka, TJ Kysučan Korňa, TJ Slovan Podvysoká a štvrtým do partie bol domáci celok, ktorý obhajoval prvenstvo z minulého roku. Dvadsiaty ročník odštartoval súbojom Olešnej s Turzovkou. Hostia neprišli v plnom zložení, čo domáci tím dokonale využil a vyhral 2:1. Do finále sa prebojovala po dvoch góloch Babiša a Poláčeka aj Podvysoká, ktorá porazila Korňu hladko 4:1.

19. ročník futbalového turnaja O putovný pohár - Memoriál Miroslava ChrenšťaTJ Olešná vás srdečne pozýva na 19. ročník futbalového turnaja O putovný pohár - Memoriál Miroslava Chrenšťa, ktorý sa koná 31. júla na ihrisku TJ Olešná. Začiatok o 9.00 hod.