v Kultúrnom dome Olešná konal 1. Reprezentačný ples obce OlešnáDňa 30.1.2016 sa v Kultúrnom dome Olešná konal 1. Reprezentačný ples obce Olešná.
Pri vstupe do sály hostí privítali poslanci Obecného zastupiteľstva a úvodné slovo predniesla p. A. Tkáčiková, ktorá spolu s p. J. Červencom otvorila plesovú zábavu.
O výbornú náladu sa postarala skupina Pulz a taktiež bohatá tombola.
Všetkým, ktorí sa podieľali na uskutočnení tohto podujatia srdečne ďakujeme a tešíme sa opäť o rok.

Za ceny do tomboly ďakujeme p. Bazgerovi – Stavocom Olešná, p. Novotnému – Slovacom Podvysoká, p. Koniarovi – Drevorex Turzovka, p. Čečotkovi – Timea Olešná, p. Hruškovej – Pohostinstvo Staškov, p. Čečotkovi – Čespol Olešná, p. Frankovej – Kera Čadca, p. Perďochovi – PB SAN Olešná, p. Staníkovi – Kamiónová doprava Podvsoká, p. Pončkovej – Elektro Turzovka, p. Sebechlebskému – Herakles Turzovka, p. Kubaškovi – Stavebniny Raková, Abel Čadca, p. Štiborovi – V.K. Transport, p. Lašovi a p. Korduliakovi – Econom servis Staškov, p. Saksonovi – P.+V. Sakson Staškov, p. Jarošovi – P.Z.Stav Olešná, Delta – ML Podvysoká, p. Koniarovej – Moda Ada Čadca, p. Šašlákovi – Elektro Turzovka, p. Čuboňovej – Kvetinárstvo Turzovka, p. Staníkovi – Kross Podvysoká, p. Obrkovej – Kvetinárstvo Podvysoká, p. Ficekovi – Zvarcentrum Čadca, p. Gregorovej – Kaderníctvo Gabika Olešná, Cech Čadca, Autoservis Labo Podvysoká, p. Stopkovej Olešná, p. Kubaškovi – Stavebniny Raková, p. Machovčákovi – M-Parket Turzovka, Zistav Turzovka, Tes Žilina, p. Staníkovej – Kvetinárstvo Valery Turzovka, p. Hnidkovej – Pohostinstvo Olešná, Elektro Katka – Turzovka, p. Ďuranovi – Olešná, p. Comorkovej – Olešná.