Vianočné predstavenieVianoce tiché a pokojné, plné čarovných okamihov. Tešíme sa na ne všetci – malí aj veľkí.Dňa 20.12.2015 sa v duchu vianočnej atmosféry nieslo aj Vianočné predstavenie pre deti a dospelých, kde nás svojimi hudobnými a hranými príspevkami potešili deti z MŠ Olešná, mládež z Olešnej a FsK Vigľašanka.

V priestoroch Kultúrneho domu Olešná bola pre návštevníkov pripravená Vianočná výstava krásnych ručných výrobkov od remeselníkov z Olešnej a detí zo ZŠ Olešná – Polgrúň, Podvysoká a Staškov a vianočná burza. Vo vestibule obecného úradu bola pripravená výstava prác návštevníkov Obecnej knižnice a príjemným občerstvením bol horúci punč s chutnými zdobenými medovníčkami.

Trošku sa zastaviť, porozprávať, vychutnať si tieto dni, aby boli aj tohtoročné Vianoce tiché, pokojné, plné čarovných okamihov...

Všetkým, ktorí sa podieľali na príprave a priebehu tohto podujatia ďakujeme.