uvitaniedeti2015m

Ráno ma budíš bozkom.
Niekedy sa robím, že spím,
lebo sa neviem dočkať,
až sa dotkneš perami môjho líca.
Tie rána milujem.
A ďakujem ....... mama.

Dňa 25.júna 2015 sa pán starosta Štefan Cudrák, v spolupráci s členmi sociálnej komisie pani PhDr. Katarínou Plešivčákovou a pánom Jozefom Červencom stretli spolu s našimi najmenšími obyvateľmi a ich mamičkami a oteckami v zasadacej miestnosti obecného úradu pri jednej z najmilších  príležitostí, a to uvítaní detí do života.

Počas príhovoru pána starostu a milého kultúrneho programu detí z MŠ Olešná pod vedením pani učiteľky Daniely  Plešivčákovej zazneli slovká plné radosti a lásky, ktoré potešili 13 detičiek narodených od 5.7.2014 do 31.1.2015 a to

Michaelku Stopkovú, Gabrielka Chabroňa, Leušku Hlavovú, Damianka Badžgoňa, Boriska Cholevu, Barborku Mravcovú, Martinka Zahatlana, Emku Perďochovú, Nellku Fojtíkovú, Jozefka Smolku, Anetku Kopasovú, Šimonka Mikuša, Alexa Krenželáka a ich rodičov.
Rodičia sa pri tejto príležitosti podpísali do Pamätnej knihy obce Olešná a na pamiatku dostali pamätné listy a malé pozornosti. Mamičkám urobili radosť ruže.

Všetkým účinkujúcim touto cestou ďakujeme, detičkám a ich rodičom želáme veľa trpezlivosti, lásky, ale hlavne zodpovednosti pri ich výchove. A keď deti vyrastú, aby ste s hrdosťou mohli povedať – toto je moja dcéra, toto je môj syn. A Vaše deti, aby Vám vrátili všetku lásku, starostlivosť a obetavosť, ktorú ste im venovali.