mesiac ucty 001Október je čas, kedy našim starším občanom venujeme viac pozornosti. Navštevujeme ich, rozprávame sa s nimi a s radosťou prijímame ich úsmev a milé slová.

Po 2 rokoch, ktoré boli spôsobené pandémiou a obnovou kultúrneho domu, sme mohli aj my pre našich seniorov pripraviť milé podujatie, pri ktorom si vypočuli pekné piesne a básne od detičiek z materskej školy u Rovňanov, pripomenúť si žatvu s FSk Vigľašanka, či zatancovať si s rytmickými piesňami pána Janka Čečotku.

Podujatie otvoril pán starosta Štefan Cudrák a sprevádzala ním pani Janka Papíková. Po dynamickom programe naši seniori pokračovali v príjemnom posedení v spoločných rozhovoroch.

Milí rodičia a starí rodičia. Všetkým Vám želáme zdravie, lebo je veľmi, veľmi vzácne. Šťastie, lebo je krásne. Lásku, lebo jej nie je nikdy dosť a hojné Božie požehnanie.