Okrsková súťaž Zákopčie u Tarabov žiaci

 

Dňa 05.06.2011 o 14.00 hod. sa v obci Zákopčie u Tarabov uskutočnila okrsková súťaž v hasičskom športe. Boli prizvané aj súťažné družstvá žiakov. Jednalo sa o súťaž v požiarnom útoku s vodou, ktorej zdrojom bola hasičská kaďa. Na okrskovej súťaži sa zúčastnilo 6 súťažných družstiev žiakov.

Družstvo žiakov z Olešnej, ktoré zastupovali členovia Marčanová Veronika, Marčanová Patrícia, Nekorancová Monika, Fusko Marek, Fusko Jakub, Buchcár Samuel sa v celkovom poradí umiestnilo na šiestom mieste. Súťažné družstvá žiakov našich kolegov použili súťažný štýl "hurasystém". Naši žiaci predviedli divákom klasický spôsob útoku s vodou a aj keď sa im podarilo zhodiť len jeden terč, zožali u divákov potlesk a uznanie.

 

Za DHZ Olešná spracoval Zemaník Ľuboš.

 

{backbutton}