TES Media, s. r. o. pre účastníkov poskytuje televíziu (digitálnu i analógovú) a vysokorýchlostný dátovo a časovo neobmedzený internet. V súčasnosti spoločnosť poskytuje TV balík MINI, ktorý obsahuje 20 slovenských a českých TV programov súčasne v digitálnej DVB-C kvalite, ale i v analógu. Tento balík môže účastník sledovať na všetkých TV prijímačoch v domácnosti. Pre náročnejších účastníkov spoločnosť poskytuje balík BASIC, ktorý je obohatený o ďalších 30 platených zahraničných kanálov. Okrem toho má  spoločnosť  v ponuke i prémiové balíčky HBO, samostatný balík HD programov a pripravuje rozširujúce balíky TATINO, MAMINA a JUNIOR, ktoré obsahuje zmes programov pre mužov, ženy a deti. Najväčší záujem ju však o internetové služby.

Momentálne spoločnosť ponúka internet s rýchlosťou 10/1Mbps, ku ktorému dostane účastník zdarma televízny balík MINI a internet o rýchlosti 20/2Mbps, ku ktorému môže mať účastník balík BASIC, len za cenu dekódovacieho zariadenia 1,19 EUR.Občania, ktorí majú záujem o  zverejnenú ponuku môžu to nahlásiť na Obecný úrad Olešná osobne, prípadne tel. na čísle 041/4346121 alebo 4346126, prípadne emailom na adresu: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript..

Podrobnejšie informácie:

2172,745 kb
TARIFA služieb - zvýhodnené balíky internet a televízia

719,295 kb
Zoznam programov

1305,388 kb

Všeobecné podmienky pre poskytovanie dátových služieb

pdf173,24 kB

Všeobecné podmienky spoločnosti TES Media, s. r.o. na poskytovanie služby retransmisie