Obecný úrad Olešná zvažuje výstavbu bytov v obci Olešná, a preto sa obracia na obyvateľov obce Olešná, s prieskumom záujmu o výstavbu bytov v obci Olešná.
Vyzývame všetkých, ktorých táto ponuka oslovila, aby svoj záujem nahlásili na Obecnom úrade Olešná poštou, telefonicky na č.: 041/4346121; 041/4346126, osobne alebo emailom na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript., najneskôr do konca júna r. 2015. Podľa záujmu zo strany obyvateľov bude obec podnikať ďalšie kroky na začatie výstavby bytov.

Zároveň Vás prosíme o vyplnenie dotazníka a písomné zaslanie na adresu:
Obec Olešná
Obecný úrad č. 493
023 52

alebo jeho elektronické doručenie na emailovú adresu: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript., prípadne ho môžete osobne doniesť na Obecný úrad Olešná.

Dotazník prieskumu záujmu na zaslanie na Obec Olešná nájdete tu.