Vážení občania, oznamujeme Vám, že v súvislosti s enormným zvyšovaním cien elektrickej energie, v snahe zmierniť dopady na rozpočet a výdavky obce, pouličné lampy verejného osvetlenia nebudú svietiť od 01.02.2023 v čase od 00:00 hod. do 03:30 hod. rannej. Dúfame, že naše úsporné opatrenia pochopíte. Robíme tak v záujme všetkých, ktorým záleží na šetrení verejných finančných prostriedkov v tejto nepriaznivej dobe.

Spoločnosť SEVAK oznamuje občanom, že od stredy 11.1.2023 začnú pracovníci spoločnosti s odpisom vody. Prosíme občanov, aby stav vodomeru napísali na lístok a umiestnili ho na poštovú schránku, alebo bránku, na viditeľné miesto. Pracovníci spoločnosti Vám ďakujú za porozumenie.

Vážení občania, chceli by sme Vám výjsť v ústrety a informovať Vás o rôznych oznamoch v našej obci. Nie každý má možnosť počúvať obecný rozhlas alebo webové stránky obce a preto prichádzame s možnosťou zasielať znenie oznamu formou sms – správy. Zasielanie sms – správ by sa spustilo v priebehu roku 2023. Ak máte záujem o takúto formu informovania, počas návštevy na Obecnom úrade Olešná je možné nahlásiť kontaktné údaje.

Úradné hodiny ostávajú bez zmeny aj počas sviatkov. V piatok 30.12.2022 bude úrad otvorený len od 7.30 hod. do 11.00 hod.

Dňa 23.12.2022 bude Obecný úrad Olešná z technických príčin otvorený do 11:00 hod. Ďakujeme za pochopenie.